Dark

Light

Dark

Light

Przewiń na górę
Polska Łódź 52-562 u. Łąkowa 7A
+48 570 295 500
biuro@expanse.pl

Aplikacje mobilne

BĄDŹ BLISKO KLIENTÓW

Tworzenie aplikacji mobilnych to nie fanaberia ale już konieczność. W najbliższych latach liczba urządzeń mobilnych przekroczy liczbę ludzi na Świecie. To co komputerom PC nie udało się w 30 lat, urządzenia mobilne osiągnęły w niespełna 4 lata. Czy chcesz dotrzeć ze swoim pomysłem do szerokiego grona użytkowników? Aplikacje mobilne są naturalną odpowiedzią. Wszystkie aplikacje tworzone są po wnikliwej analizie przedwdrożeniowej oraz dokładnym projektowaniu UX / UI.

Wygoda dla Ciebie i Twoich klientów,
łatwy sposób na szybką komunikację z klientami,
prostszy i bardziej intuicyjny interfejs,
przejrzysta funkcjonalność,
mniej uciążliwe reklamy, które nie zniechęcają użytkownika,
przydatne aplikacje do użytku codziennego,
promocje przy zakupach,
stały kontakt.

Zwróć uwagę, że w samej Polsce:

ze smartfonów korzysta obecnie 88% użytkowników internetu,
83% użytkowników korzysta z social media za pomocą aplikacji,
popularność aplikacji zakupowych i lifestylowych tylko w roku 2020 wzrosła o 374%.

APLIKACJE MOBILNE

Internet of things

Tworzenie aplikacji mobilnych to nie wszystko. Wyobraź sobie świat, w którym przedmioty codziennego użytku potrafią komunikować się ze sobą i pomagać Tobie w codziennych, często żmudnych czynnościach. Budząc się rano poczujesz zapach świeżo zaparzonej kawy, ciepłych bułek i łagodne dźwięki ulubionej muzyki. Zegarek pozwoli Ci spać 15 minut dłużej, gdyż brak opadów nie utrudnia dojazdu do pracy i nie ma konieczności odśnieżania auta.

APLIKACJE MOBILNE

Projektowanie UX/UI

Dynamiczny rozwój technologii mobilnych znacząco zmienił kontekst korzystania z interfejsów. Wymagają one znacznie dokładniejszej optymalizacji i przeanalizowania większej liczby scenariuszy. Korzystając z systemów, stron internetowych i aplikacji, obcujemy nie tylko z pięknymi wizualizacjami, lecz wchodzimy w szczegółowo zaprojektowanie interakcje z ich interfejsem. To, czego nie widać, stanowi kluczowy element dobrego projektu.

APLIKACJE MOBILNE

Systemy wbudowane

Prawie wszystkie urządzenia pracują pod kontrolą zminiaturyzowanych, elektronicznych systemów wbudowanych. Realizują one proste funkcje, dzięki temu mogą pracować bardzo długo bez wymiany baterii. Często też odpowiadają za nasze życie wspomagając kierowców, maszynistów czy lekarzy. Warto pamiętać, że w tak małym układzie kryje się potężna moc, którą wykorzystujemy w naszych projektach.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.