Dark

Light

Dark

Light

Przewiń na górę
Polska Łódź 52-562 u. Łąkowa 7A
+48 570 295 500
biuro@expanse.pl

Projektowanie stron i portali

EXPANSE

Twoja strona w sieci to Twoja wizytówka. Bardzo często to właśnie ona ma robić pierwsze dobre wrażenie. Ważna jest nie tylko estetyka, ale i czytelność oraz wygoda obsługi.

Dobrze przemyślana strona sprawi, że klient nie tylko znajdzie Cię w wyszukiwarce, ale i zostanie na stronie dłużej – co zwiększy szansę, że dokona akcji, na której Ci zależy.

Zbudujemy dla Ciebie przyciągającą uwagę, wyjątkową pod względem graficznym, funkcjonalnym, ale i merytorycznym stronę lub portal tematyczny i społecznościowy. Zapewnimy obsługę techniczną i opiekę administracyjną, włącznie z moderowaniem forum, aktywizacją użytkowników i kontaktem z nimi.

UI /UX DESIGN

Unikalne rozwiązania UX/UI

Zastosowane rozwiązanie dostosowuje stronę dynamicznie do rozdzielczości przeglądarki oraz specyfiki urządzenia.

Pozwala przygotować sklep/stronę w taki sposób aby klienci/użytkownicy, korzystający ze smartphonów i tabletów, mogli realizować kluczowe funkcje serwisu.

Ważne jest by klient mógł szybko i prosto przejrzeć ofertę, czy znaleźć pożądane informacje na danej stronie. Dzięki temu serwis jest „lżejszy”, ma prosty system nawigacyjny i ułatwia odbiór treści bez względu na miejsce, w którym użytkownik się znajduje.

UI /UX DESIGN

Czy wiesz, że średnio już PONAD 90% użytkowników odwiedza strony z poziomu telefonu lub tabletu?

Dlatego nie możesz sobie pozwolić na stronę lub portal, który nie uwzględnia urządzeń przenośnych. Zlecając projekt bierz pod uwagę, że możesz wiele zyskać ze stroną w wersji mobilnej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.