Dark

Light

Dark

Light

Przewiń na górę
Polska Łódź 52-562 u. Łąkowa 7A
+48 570 295 500
biuro@expanse.pl

I TAXI

OPIS PROJEKTU

O PROJEKCIE

Czy nie masz problemu z zaparkowaniem w swoim mieście, a tym bardziej w nowym, do którego wjeżdżasz po raz pierwszy? Jak często parking, do którego prowadzą znaki jest zajęty?

Codziennie wiele miejsc parkingowych stoi pustych, bo nikt o nich nie wie lub obawia się, że są już zajęte. A gdyby informacja o wolnych miejscach była dostępna w Twoim telefonie i na bieżąco byłaby aktualizowana? A może wolałbyś zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem bez znajomości miasta – po prostu najbliżej miejsca docelowego?

ParkEasily to prosty interfejs i połączenie z nawigacją – pozwoli Tobie nie tylko dojechać do celu, ale także swobodnie zaparkować. System ParkEasily łączy zarówno parkingi otwarte, miejskie, jak również prywatne, strzeżone i niestrzeżone, a także największych sklepów. Zauważyłeś parking, który nie jest w naszym systemie – daj nam znać i wkrótce będziesz mógł z niego swobodnie korzystać.

 

 • Technologie

  Android: Java, iOS: Objective-C, Windows Phone: C#, WebService: Erlang, Mochiweb, Serwer: Erlang, RabbitMQ, PostgreSQL, Kamery i urządzenia monitorujące: Linux, D-Bus, C, C++, MQTT

WSPÓŁPRACA

Gotowy na nowy projekt? Napisz lub zadzwoń.

  EMAIL

  TELEFON

  +48 570 295 500
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.