Dark

Light

Dark

Light

Przewiń na górę
Polska Łódź 52-562 u. Łąkowa 7A
+48 570 295 500
biuro@expanse.pl

Kreowanie i promocja marki

EXPANSE

Kreowanie marki w Internecie stało się jedną z najskuteczniejszych taktyk marketingowych. Obecnie najwięcej zarabiają marki, które sprzedając swoje produkty, czy usługę, niosą ze sobą konkretny świat przeżyć. A niezwykle istotną kwestią w tym procesie jest nawiązanie silnej relacji z klientem.

Dlaczego?

Bo dzięki emocjonalnemu przywiązaniu do marki, klient będzie bardziej skory do zakupu danej usługi czy produktu firmy. Jeżeli marka chce zaszczepić w świadomości klientów swoje istnienie, musi zaoferować wartości, jakość i podejście na tyle bliskie, aby zidentyfikowały się one z tym, co firma robi i dokąd zmierza.

Branding to właśnie kreowanie marki, które skutkuje tym, że klient nie tylko rozpoznaje markę, ale wiąże z nią konkretne emocje.

KREOWANIE I PROMOCJA MARKI

Co może być Ci potrzebne

Identyfikazja wizualna marki

Stworzenie oryginalnego logo wraz z zestawem grafik do wykorzystania na dokumentach czy materiałach i produktach firmowych.

KREOWANIE I PROMOCJA MARKI

Budowanie lub modyfikacja strony internetowej

Czy wiesz, że zaleca się większe zmiany na stronach mniej więcej raz na dwa lata? Wiąże się to nie tylko z ewolucją narzędzi webmasterskich, przeglądarek i możliwych do zaimplementowania dodatków. Chodzi o to, aby klienci czuli, że Twoja firma się rozwija – w ten sposób dostarczasz użytkownikom kolejnych nowości bez wpływania na swoje produkty, jednocześnie aktualizując swoje systemy. Dzięki temu wciąż jesteś na bieżąco.

KREOWANIE I PROMOCJA MARKI

Uporządkowanie i tworzenie bazy treści (Content marketing)

Natarczywe, często nieefektywne atakowanie reklamami oraz zwiększona świadomość użytkowników sprawiły, że zaczęła się liczyć autentyczna wartość merytoryczna treści. Internauci sami szukają tego, czego potrzebują, dlatego tak ważne jest zorganizowanie i dostarczenie treści, dzięki którym zostaniesz znaleziony. Są to nie tylko artykuły, ale i raporty, grafiki, infografiki, zdjęcia, video, poradniki itd.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.