Dark

Light

Dark

Light

Przewiń na górę
Polska Łódź 52-562 u. Łąkowa 7A
+48 570 295 500
biuro@expanse.pl

Urządzenia samoobsługowe

EXPANSE

Samoobsługa to nowoczesny wynalazek, który pozwala skorzystać z wielu wcześniej niedostępnych na rynku opcji. W firmach, gdzie wystawiana jest duża ilość faktur, idealnie sprawdzą się nasze fakturomaty.

Zamówieniomat został stworzony z myślą o samodzielnym zamawianiu produktów. Kasa samoobsługowa zaoszczędzi czas, który do tej pory Twoi Klienci spędzali w kolejce.

INTUICYJNE I ŁATWE W OBSŁUDZE MENU
INTEGRALNOŚĆ Z SYSTEMAMI I APLIKACJAMI
PERSONALIZACJA DO WYMAGAŃ KLIENTÓW
35 % ZMNIEJSZENIA OCZEKIWANIA W KOLEJCE
30 % REDUKCJI KOSZTÓW OPERACYJNYCH
23 % WZROST SATYSFAKCJI KLIENTÓW
DOSTĘPNOŚĆ 24 H NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU

URZĄDZENIA SAMOOBSŁUGOWE

Dlaczego warto wybrać kioski Selfmaker?

Business intelligence/ Analizy biznesowe

W SelfMaker zanim przystąpimy do personalizacji produkowanych przez nas kiosków samoobsługowych przeprowadzamy audyt procesu obsługi Klientów, który ma wspierać działanie naszych urządzeń.

URZĄDZENIA SAMOOBSŁUGOWE

Projektowanie rozwiązań software

Każdy biznesowy pomysł potrzebuje wsparcia IT. Pomimo faktu, że wymyślisz rozwiązania, co i tak stawia Cię w mniejszości populacji, to nie będziesz konkurencyjny jeśli procesy sprzedaży, marketingu, finansów czy logistyki nie będą wspierane przez systemy, które w pełni zaspokajają potrzeby Twoich Klientów.

URZĄDZENIA SAMOOBSŁUGOWE

Bieżąca obsługa

Znajdujemy się w samym centrum Polski, mamy najlepszą lokalizację, dzięki której nasze ekipy serwisowe bez problemu docierają wszędzie, gdzie jest to potrzebne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.