Dark

Light

Dark

Light

Przewiń na górę
Polska Łódź 52-562 u. Łąkowa 7A
+48 570 295 500
biuro@expanse.pl

Rozwiązania dla Biznesu

Unikalne pod względem Funkcjonalności & Designu

Serwisy WWW / Portale / Sklepy

Aplikacje Mobilne oraz Internetowe

NASZE KOMPETENCJE

Nasz zespół dostarcza dedykowaną oraz dopasowaną do potrzeb klienta ofertę. Tworzenie stron internetowych i Portali dopasowanych pod indywidualne wymagania.

PROJEKTY INTERNETOWE

Budowa Stron & Portali Internetowych

Naszą pasją jest tworzenie stron internetowych przyjaznych dla użytkowników. Stworzone przez nas strony internetowe spełniają najnowsze standardy w branży.

optymalizacja

Rozwiązania UX / UI

Obecne technologie wymagają dokładniejszej optymalizacji i przeanalizowania większej liczby scenariuszy, wspomagamy projektowanie UX / UI

e-commerce

Sklepy internetowe i promocja dla sprzedaży

Istotne przy projektowaniu sklepu internetowego jest nie tylko przejrzyste zaprezentowanie oferty i wygodne przeprowadzenie przez proces zakupowy.

Rozwiązania Mobilne

Aplikacje mobilne

Aplikacje  i ekspansja Telefonów dotykowych spowoduje że najbliższych latach liczba urządzeń mobilnych przekroczy liczbę ludzi na Świecie, mobilna rewolucja.

MOŻLIWOŚCI

Studio Kreatywne
Sztuka & Projektowanie

Tworzenie aplikacji Internetowych, Projektowanie UX / UI, Programowanie

Social media & SEO

Czy warto działać w social media? Nie tyle warto, co należy! Z pomocą odpowiednich narzędzi, pomożemy Ci dotrzeć do tych, którzy szukają spersonalizowanych ofert w sieciach społecznościowych .

Projektowanie Graficzne

Marka potrzebuje odświeżenia? chcesz wykreować nową  która przyciągnie wybraną grupę odbiorców? Zajmiemy się identyfikacją wizualną  w sieci jak i w mediach tradycyjnych.
Głównie tworzenie stron internetowych i portali.

Realizacje Filmów & Montaż

Realizacja Video: filmy instruktażowe, relacje z eventów, wywiady, filmy dokumentalne, reklama firmy, youtube, video blogi, montaż, filmowanie z użyciem profesjonalnych dronów.

Realizacje
Design & Technologia

Etap 1.

Przygotowanie Strategii Projektu

Kładziemy nacisk na to aby faza analizy przedprojektowej oraz projektowanie UX / UI stanowiła dedykowaną pod klienta platformę przedprodukcyjną.

Etap 2.

Sztuka Projektowania

Zastosowane w fazie przed projektowej rozwiązania UX / UI pozwalają połączyć ją z unikatową grafiką, taki mariaż pozwala na stworzenie najlepszych produktów.

Etap 3.

Programowanie i Testy

Profesjonalny Zespół Programistów to podstawa aby połączyć wszystkie Elementy Projektu. Dbamy o to aby zawsze używać najlepszych rozwiązań oraz używać stabilnych Platform dla wybranego Projektu.

WSPÓŁPRACA

Gotowy na nowy projekt? Napisz lub zadzwoń.

  EMAIL

  TELEFON

  +48 570 295 500
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

  InterSilesia.eu

  OPIS PROJEKTU O PROJEKCIE Portal  Internetowy dla Fundusz Górnośląski S.A Platforma dla Partnerów z Europy wchodzącej w skład Projektu Rozbudowana Platforma i Aplikacja w oparciu o CMS WordPress System monitoringu ruchu Zgodny...
  • Klient

   Madun.tv

  • Technologie

   PHP, WordPress, HTML5, Photoshop

  Pokaż projekt

  Twinalt.com

  OPIS PROJEKTU O PROJEKCIE Serwis Internetowy dla Instytutu Medycyny Pracy Platforma dla Partnerów z Europy wchodzącej w skład Projektu Rozbudowana Platforma i Aplikacja w oparciu o CMS WordPress System monitoringu ruchu Zgodny...
  • Klient

   Madun.tv

  • Technologie

   PHP, HTML 5, CSS, Wordpress, Photoshop

  Pokaż projekt

  Madun.TV

  OPIS PROJEKTU O PROJEKCIE Serwis Internetowy dla Firmy oferującej abonamenty Telewizji Internetowej. Platforma dla zarządzania Abonamentami oraz Panel Klienta. Rozbudowana Platforma i Aplikacja w oparciu o CMS WordPress System monitoringu ruchu Zgodny...
  • Klient

   Madun.tv

  • Technologie

   PHP, HTML, CSS, Illustrator, Photoshop

  Pokaż projekt